Son Haberler

HDP’NİN YSK’YA SUNDUĞU TÜM MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

Güncel…

Görüntülü/Foto…

Ankara- 21.05.2018

 

HDP milletvekili aday listelerini YSK’ya teslim etti

Halkların Demokratik Partisi Sözcüsü Ayhan Bilgen milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.

HDP listesinde halklar, inançlar, sol ve sosyalist yapılardan çok sayıda temsilci yer aldı. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday oldu.

 

Halkların Demokratik Partisi’nin (HDP) 24 Haziran milletvekili seçimleri için adaylık listesi kesinleşti. Listedeki isimlerde farklı halk, inanç grupları başta olmak üzere Türkiye sol ve sosyalist hareketlerinden temsilciler, kadın mücadelesinde öne çıkan isimler, KHK mağduru akademisyen ve emekçiler, gazeteci ve sanatçılar yer aldı.

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan İstanbul’dan, Sezai Temelli ise Van’dan aday gösterildi. HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen ise yeniden Kars’tan aday oldu. Grup Başkanvekilli Meral Danış Beştaş ise Siirt’ten aday oldu.

İşte HDP’nin aday listesi

SEÇİM ÇEVRESİ ADAY SIRA NO   ADI        SOYADI

ADANA  1             TULAY   HATIMOĞULLARI

ADANA  2             KEMAL  PEKÖZ

ADANA  3             SEVER   UZUN

ADANA  4             BARIŞ    KARABIYIK

ADANA  5             SONGÜL              AYDIN

ADANA  6             ZEYNEL KETE

ADANA  7             BERİTAN             ÖNEN

ADANA  8             AHMET KILIÇ

ADANA  9             ROZERİN             TOSUN

ADANA  10          İBRAHİM             YAKUT

ADANA  11          TÜRKAN              BAKIR

ADANA  12          CEMİL   ÖZEN

ADANA  13          ZOZAN  EFETÜRK

ADANA  14          ÖMER   ULUÇAY

ADANA  15          DENİZ    VAROL

 

ADIYAMAN         1             HASAN BASRİ     YORULMAZ

ADIYAMAN         2             HAYRİYE              KORKMAZ

ADIYAMAN         3             MAHMUT            ÖZDEMİR

ADIYAMAN         4             BİRSEN TUNÇ

ADIYAMAN         5             MEHMET SELİM               ÖZBEK

 

AFYONKARAHİSAR           1             NEVİN   AYTEKİN

AFYONKARAHİSAR           2             MEMET ŞERİF    ÇELİK

AFYONKARAHİSAR           3             BELMA  KORAY

AFYONKARAHİSAR           4             MEHMET EMİN GERZ

AFYONKARAHİSAR           5             GÜLSEREN          KARATAŞ

AFYONKARAHİSAR           6             İSMAİL  YILMAZ

 

AĞRI      1             BERDAN              ÖZTÜRK

AĞRI      2             DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR

AĞRI      3             DALHA  KAYA

AĞRI      4             KEZİBAN              DUMLU

 

AMASYA              1             HAMZA YILMAZ

AMASYA              2             MİTHAT               ÇELİK

AMASYA              3             CEMAL  KİRLİ

 

ANKARA-1           1             FİLİZ      KERESTECİOĞLU DEMİR

ANKARA-1           2             EŞREF    KİRAZ

ANKARA-1           3             EMİNE  KAYA

ANKARA-1           4             İSHAK    KOCABIYIK

ANKARA-1           5             DÖNDÜ CEREN  ŞİMŞEK

ANKARA-1           6             GAZİ      OTİ

ANKARA-1           7             CENNET              AVCI

ANKARA-1           8             CEYHUN              AKIN

ANKARA-1           9             DİLEK    ERTÜRK

ANKARA-1           10          ERDEM ÖRT

ANKARA-1           11          EBRU     DEMİR

ANKARA-1           12          REMZİYE             GÜÇLÜ

ANKARA-1           13          ERDAL   ATAŞ

 

 

ANKARA-2           1             NURAY  TÜRKMEN CANLI

ANKARA-2           2             İSTEK     USALP

ANKARA-2           3             VAHİDE İLGÜN

ANKARA-2           4             HAYDAR              ARSLAN

ANKARA-2           5             İPEK       GÜR

ANKARA-2           6             NURHAYAT         EMİRE

ANKARA-2           7             MUSTAFA            DEMİR

ANKARA-2           8             NİLGÜN               YILMAZ

ANKARA-2           9             ROJAN  MAMO

ANKARA-2           10          BAHYETTİN         BATUR

ANKARA-2           11          ÖMER   ÇELİK

 

 

ANKARA-3           1             VELİ       SAÇILIK

ANKARA-3           2             NAZIM  KARAKURT

ANKARA-3           3             ŞEHRİBAN LEYLA             ÇETİNBAŞ

ANKARA-3           4             HAYDAR              ÜSTÜNDAĞ

ANKARA-3           5             HÜLYA  FIRAT

ANKARA-3           6             MEHMET ZARİF KESİCİLER

ANKARA-3           7             FATMA  KOÇYİĞİT ÖNER

ANKARA-3           8             İSMET   YALÇINKAYA

ANKARA-3           9             TÜLYA   SÖNMEZ AYTEKİN

ANKARA-3           10          FATMA  KIZILÖZ

ANKARA-3           11          İLYAS     KURT

ANKARA-3           12          YİĞİT     ÖZTÜRK

 

 

ANTALYA             1             KEMAL  BÜLBÜL

ANTALYA             2             DENİZ    YILDIRIM

ANTALYA             3             ERDAL   GİLGİL

ANTALYA             4             HADİ      CİN

ANTALYA             5             NİGAR   DURU

ANTALYA             6             İHSAN   NERGİZ

ANTALYA             7             FİLİZ      ASLAN

ANTALYA             8             VEYSEL  AKBOĞA

ANTALYA             9             MERAL  GEYLANİ

ANTALYA             10          HAKKI    BULUT

ANTALYA             11          HÜLYA  HASBAY

ANTALYA             12          ORHAN GÜMÜŞ

ANTALYA             13          HÜLYA  BAYAR

ANTALYA             14          SALİH    VAROL

ANTALYA             15          GÜLSÜM             GÜZEL

ANTALYA             16          BERİVAN             TEMEL

 

 

ARTVİN 1             RECEP   DEMİRCİ

ARTVİN 2             EMİN     EKİNCİ

 

 

AYDIN   1             FERHAT TUNÇ

AYDIN   2             AYFER   DEMİREL

AYDIN   3             DOĞAN AÇIĞ

AYDIN   4             ÖZLEM  TUNÇ

AYDIN   5             MEHMET CELAL               GÜMÜŞ

AYDIN   6             SEMRA  BAŞARAN

AYDIN   7             ŞAHİN   KOÇ

AYDIN   8             BAHAEDDİN       YAĞARCIK

 

 

BALIKESİR           1             NESİBE  YÖYLER

BALIKESİR           2             ŞAHİN   ÇOBAN

BALIKESİR           3             YURDANUR        GÜVEN

BALIKESİR           4             HÜSEYİN             GEVHER

BALIKESİR           5             FADİME               KAM TEMEL

BALIKESİR           6             HALİL ERSAN      BEKÇİ

BALIKESİR           7             ZEHRA   BABA

BALIKESİR           8             YAHYA   ANIK

BALIKESİR           9             KENAN  YAĞIZ

 

 

BİLECİK 1             FEHMİ   KORKMAZ

BİLECİK 2             MUAZZEZ            PARILTI

 

 

BİNGÖL 1             ERDAL   AYDEMİR

BİNGÖL 2             NİHAT   AKSOY

BİNGÖL 3             GÜLİSTAN           AZAK

 

 

BİTLİS    1             MAHMUT CELADET        GAYDALI

BİTLİS    2             ZAHİT    MUTLU

BİTLİS    3             SEVDA   TABAK YAMAÇ

 

 

BOLU    1             KENAN  BALTA

BOLU    2             GÖNÜL GÖLBAŞ SEVDİNOĞLU

BOLU    3             RUMET SERHAT

 

 

BURDUR             1             BEKİR    ÇİÇEK

BURDUR             2             TANER  TAŞ

BURDUR             3             İSMAİL  GELTURAN

 

 

BURSA-1             1             YÜKSEL AKGÜN

BURSA-1             2             AYGÜL  SAKLI

BURSA-1             3             MUSTAFA            YAĞCI

BURSA-1             4             AYNUR  YILMAZ

BURSA-1             5             SAFFET  PEHLİVAN

BURSA-1             6             RAİFE    GÜVEN

BURSA-1             7             AHMET OKUMUŞ

BURSA-1             8             MEHMET SAİT   YÜKSEL

BURSA-1             9             CEMAL  HAZAR

BURSA-1             10          ZEKİ       SOYUŞEN

 

BURSA-2             1             MEHMET EMİN ADIYAMAN

BURSA-2             2             METİN  KILIÇ

BURSA-2             3             ELİF       ÇUBUKÇUGİL

BURSA-2             4             CAHİT    KIRKAZAK

BURSA-2             5             İPEK       AKMAN

BURSA-2             6             NÜFER  OCAKLI

BURSA-2             7             CEMİLE ÖSÜN

BURSA-2             8             MEHMET NEDİM             KORKMAZ

BURSA-2             9             KEMAL  DOĞAN

BURSA-2             10          SAMET  KARGALI

 

ÇANAKKALE        1             BÜLENT               KÖREĞİ

ÇANAKKALE        2             ADİLE    YALÇIN

ÇANAKKALE        3             MUSTAFA            BİLGİÇ

ÇANAKKALE        4             ZÜBEYİR              ÖZKAYA

 

ÇANKIRI              1             NAZLI    ÇOBAN

ÇANKIRI              2             HÜSEYİN YEKTA ERPOLAT

ÇORUM               1             BEKTAŞ İLHAN   EKE

 

ÇORUM               2             HASAN  SATILMIŞ

ÇORUM               3             HASAN  ÇELİK

ÇORUM               4             ERDOĞAN           SERİN

 

DENİZLİ 1             ŞERİFE   YILDIRIM

DENİZLİ 2             NEBİ      EBCİ

DENİZLİ 3             AYŞE LEVZAN     SÜZÜK

DENİZLİ 4             CEVAT   BARİN

DENİZLİ 5             AYŞE      ÖZAY

DENİZLİ 6             MUSA    AYDIN

DENİZLİ 7             PERİHAN             ÜGE

DENİZLİ 8             BİRHAT DEMİR

 

 

DİYARBAKIR       1             ADNAN SELÇUK MIZRAKLI

DİYARBAKIR       2             SALİHE  AYDENİZ

DİYARBAKIR       3             İMAM    TAŞÇIER

DİYARBAKIR       4             REMZİYE             TOSUN

DİYARBAKIR       5             HİŞYAR  ÖZSOY

DİYARBAKIR       6             SEMRA  GÜZEL

DİYARBAKIR       7             GARO    PAYLAN

DİYARBAKIR       8             DERSİM DAĞ

DİYARBAKIR       9             MUSA    FARİSOĞULLARI

DİYARBAKIR       10          ABDURRAHİM    DURMUŞ

DİYARBAKIR       11          MEHMET             TEMİZYÜZ

DİYARBAKIR       12          FERDA   FAHRİOĞLU AKIN

 

EDİRNE 1             MURAT AMİL

EDİRNE 2             HANIM  GÜZEL

EDİRNE 3             SERDAL ZIMBA

EDİRNE 4             HASAN  ATİK

 

ELAZIĞ  1             CEVDET               KONAK

ELAZIĞ  2             SELMA  METİN

ELAZIĞ  3             NEVZAT               BERİTANLI

ELAZIĞ  4             YAPRAK               FİLİZ

ELAZIĞ  5             KUTBETTİN         AKAN

 

ERZİNCAN           1             PINAR   AYTEKİN ÖZGÜÇ

ERZİNCAN           2             İBRAHİM             BOZKURT

 

ERZURUM           1             MEHMET KASIM              FIRAT

ERZURUM           2             ZELİHA  DÜNDAR

ERZURUM           3             FARUK   ÇİNAR

ERZURUM           4             SAFET    POLAT

ERZURUM           5             CÜNEYT              LALOĞLU

ERZURUM           6             BARIŞ    KEMALOĞLU

 

ESKİŞEHİR           1             HÜSEYİN             DEMİR

ESKİŞEHİR           2             NURTEN              ÖZER ULUÇELEBİ

ESKİŞEHİR           3             KEREM  KESKİN

ESKİŞEHİR           4             İLKAY     ABAY

ESKİŞEHİR           5             HÜSEYİN             ÖZERDOĞAN

ESKİŞEHİR           6             GÜNAY UYAR

ESKİŞEHİR           7             VEDAT   ASLAN

 

 

GAZİANTEP         1             MAHMUT            TOĞRUL

GAZİANTEP         2             BEDRİYE              YORGUN

GAZİANTEP         3             MEHMET             KARAYILAN

GAZİANTEP         4             ATİYE    OKAY

GAZİANTEP         5             OSMAN DEMİRCİ

GAZİANTEP         6             GÜLER  ERAT

GAZİANTEP         7             KEMAL  AKBULUT

GAZİANTEP         8             UMUT   BARAN

GAZİANTEP         9             MUSA    AYDIN

GAZİANTEP         10          FATMA  LEBE

GAZİANTEP         11          SELMAN              TUTUMLU

GAZİANTEP         12          BİRGÜL YILDIRIM

GAZİANTEP         13          AGİT      ERKAN

GAZİANTEP         14          ŞAHAP   YILDIRIM

 

 

GİRESUN             1             HALİL    KARAVELİOĞLU

GİRESUN             2             ALİCAN ÇAKIR

GİRESUN             3             NURİYE PERVİN BAŞER

GİRESUN             4             ŞENEL   ÖZTÜRK

GÜMÜŞHANE     1             SEYİT     KARTAL

GÜMÜŞHANE     2             YILMAZ TAŞ

 

 

HAKKARİ              1             LEYLA    GÜVEN

HAKKARİ              2             SAİT       DEDE

HAKKARİ              3             ÖZGÜR  ZEYDANOĞLU

 

HATAY   1             BARIŞ ATAY        MENGÜLLÜOĞLU

HATAY   2             HÜLYA  KAVUK

HATAY   3             KEREM  NALBANT

HATAY   4             FATMA  ÖZDEMİR

HATAY   5             SERVET KAVUKOĞLU

HATAY   6             KADRİYE              TURHAN

HATAY   7             YILMAZ BAYRAM

HATAY   8             GÜLÜZAR            IŞIK ÇAY

HATAY   9             MİTHAT               MİRİOĞLU

HATAY   10          NAİM    ÖZBEK

HATAY   11          PARAŞİN              GÜMÜŞ

 

ISPARTA              1             MEVLÜT              SABUNCU

ISPARTA              2             CELAL    ÇİÇEK

ISPARTA              3             AYŞEGÜL             KORKUTAN

ISPARTA              4             EBUBEKİR           GÖNAN

 

MERSİN               1             FATMA  KURTULAN

MERSİN               2             RIDVAN TURAN

MERSİN               3             ATİLLA  GÜNEY

MERSİN               4             FATMAGÜL         DEMİRTAĞ

MERSİN               5             MEHMET ŞİRİN KAYA

MERSİN               6             EYLEM  GENÇER

MERSİN               7             MEHMET             ALIŞ

MERSİN               8             ELİF       ASLAN

MERSİN               9             HÜSEYİN             GÜR

MERSİN               10          ŞERİF     DURMAZ

MERSİN               11          FİLİZ      YILMAZ

MERSİN               12          İBRAHİM             UZEN

MERSİN               13          REŞAT   AŞAN

,

 

 

İSTANBUL-1       1             PERVİN BULDAN

İSTANBUL-1       2             MUSA    PİROĞLU

İSTANBUL-1       3             ERKAN  BAŞ

İSTANBUL-1       4             EROL     KATIRCIOĞLU

İSTANBUL-1       5             SEMA    UÇAR

İSTANBUL-1       6             ATİLA    ÖZDOĞAN

İSTANBUL-1       7             SULTAN               KARASU

İSTANBUL-1       8             TUNCAY              GÖKÇE

İSTANBUL-1       9             AYLİN    HACALOĞLU

İSTANBUL-1       10          EMRE    SARIGÜL

İSTANBUL-1       11          ERTAN  HAMİTOĞLU

İSTANBUL-1       12          ŞEHRİBAN           ALKIŞ

İSTANBUL-1       13          İSHAK    KARAKAŞ

İSTANBUL-1       14          YAŞAR MERAL   ÇAKICI

İSTANBUL-1       15          RECEP   YILMAZ

İSTANBUL-1       16          NURULLAH         İŞLEK

İSTANBUL-1       17          CANSU İREM      KALENDER

İSTANBUL-1       18          KUVVET İHSAN  LORDOĞLU

İSTANBUL-1       19          ENGİN   ARAS

İSTANBUL-1       20          MİHRİBAN DENİZ            NAR

İSTANBUL-1       21          SERVET GÜNGÖRDÜ

İSTANBUL-1       22          IRMAK   DUMLUPINAR

İSTANBUL-1       23          EYLEM  SARUCA

İSTANBUL-1       24          MURAT GÜLENER

İSTANBUL-1       25          TÜLAY   AYDIN

İSTANBUL-1       26          VEYSİ     YAKLAV

İSTANBUL-1       27          GÜNAY KARAOĞLAN

İSTANBUL-1       28          ALYA      AKKUŞ

İSTANBUL-1       29          İLHAN   ÇELİK

İSTANBUL-1       30          MELEKFER          BORAK TURGUT

İSTANBUL-1       31          MEHMET             KARASLAN

İSTANBUL-1       32          KEMAL  İŞLER

İSTANBUL-1       33          DÜRDANE           BULGAN

İSTANBUL-1       34          EMİNE  KARAASLAN ATEŞ

İSTANBUL-1       35          SABRİ    AHI

 

 

İSTANBUL-2       1             AHMET ŞIK

İSTANBUL-2       2             OYA       ERSOY

İSTANBUL-2       3             HÜDA    KAYA

İSTANBUL-2       4             MUSTAFA            AVCİ

İSTANBUL-2       5             TÜLAY   KORKUTAN

İSTANBUL-2       6             ALİRIZA BİLGİLİ

İSTANBUL-2       7             AYŞE      BERKTAY

İSTANBUL-2       8             GÜLSÜM             AĞAOĞLU

İSTANBUL-2       9             GÜRŞENAY         DALVEREN

İSTANBUL-2       10          HASAN  ÖZGÜNEŞ

İSTANBUL-2       11          MEHMET             GÜLER

İSTANBUL-2       12          LUDMİLLA          BÜYÜM

İSTANBUL-2       13          HACER  ELÇİN

İSTANBUL-2       14          FENER   GÜNANA

İSTANBUL-2       15          CELAL    ALPHAN

İSTANBUL-2       16          MUSA    KILIÇ

İSTANBUL-2       17          ŞADİ      ÖZDEMİR

İSTANBUL-2       18          TÜRKAN              BİNGÖL

İSTANBUL-2       19          SERVET GÜZEL

İSTANBUL-2       20          IŞIL        HACIARİFKAPTANOĞLU KARABABA

İSTANBUL-2       21          MEHMET TAYYİP             ARSLAN

İSTANBUL-2       22          OZAN    ÖZGENLER

İSTANBUL-2       23          DİLBER  ASLAN

İSTANBUL-2       24          MUSA    DEĞİRMENCİ

İSTANBUL-2       25          DÜRDANE NİLSU             YÜRÜR

İSTANBUL-2       26          ADNAN BULUT

İSTANBUL-2       27          MAŞALLAH          KÖYSÜ

İSTANBUL-2       28          ROHANİ               ÇİÇEKLİDAL

 

 

İSTANBUL-3       1             TURGUT              ÖKER

İSTANBUL-3       2             DİLŞAT  CANBAZ KAYA

İSTANBUL-3       3             HAKKI SARUHAN              OLUÇ

İSTANBUL-3       4             ALİ         KENANOĞLU

İSTANBUL-3       5             ZÜLEYHA             GÜLÜM

İSTANBUL-3       6             ABDULHAKİM    DAŞ

İSTANBUL-3       7             ELİF       BULUT

İSTANBUL-3       8             CELALETTİN       CAN

İSTANBUL-3       9             CANŞAH              ÇELİK

İSTANBUL-3       10          FEVZİ     GERÇEK

İSTANBUL-3       11          GÜLSEREN          KAYA

İSTANBUL-3       12          EKREM  BARAN

İSTANBUL-3       13          AYŞE      KARADAĞ

İSTANBUL-3       14          MEHMET             DALKIRAN

İSTANBUL-3       15          MUAZZEZ            TÖRE

İSTANBUL-3       16          AYTEKİN              AKDEMİR

İSTANBUL-3       17          PINAR   GEZİK

İSTANBUL-3       18          KAZIM   ŞAROĞLU

İSTANBUL-3       19          BELÇİM OKTAN

İSTANBUL-3       20          HÜSNÜ TAŞ

İSTANBUL-3       21          SONGÜL              BÜYÜKPINAR

İSTANBUL-3       22          SÜLEYMAN         ÖZKAN

İSTANBUL-3       23          GÜLFİRAZ            SAĞLIK

İSTANBUL-3       24          MEHMET             PEKER

İSTANBUL-3       25          DİLEK    ULAŞ

İSTANBUL-3       26          ENVER  DURSUN

İSTANBUL-3       27          ASLI       YAĞCI

İSTANBUL-3       28          RIDVAN ÖZTÜRK

İSTANBUL-3       29          LAİKA    TAKA

İSTANBUL-3       30          MESUT  ALDAGÜL

İSTANBUL-3       31          ROJDA   TAŞDEMİR

İSTANBUL-3       32          SERKAN               YILMAZ

İSTANBUL-3       33          BÜSRA BERNA   TOPRAK

İSTANBUL-3       34          YUSUF   YALVAÇ

İSTANBUL-3       35          ZERRİN OĞLAĞU

 

 

İZMİR-1 1             SERPİL   KEMALBAY PEKGÖZEGÜ

İZMİR-1 2             NURETTİN          TURĞAY

İZMİR-1 3             YALÇIN YANIK

İZMİR-1 4             RAHİME               TURAN

İZMİR-1 5             HÜSEYİN             ÇAĞLAR

İZMİR-1 6             MERVAN             SINCAR

İZMİR-1 7             CEYHAN              AKAY

İZMİR-1 8             HALİME AKDAĞ

İZMİR-1 9             FERZENDE           DENİZ

İZMİR-1 10          ELFESYE               NAS

İZMİR-1 11          TAMER  AYDIN

İZMİR-1 12          SELMAN              YILDIRIM

İZMİR-1 13          KAMURAN          AKKUŞ

İZMİR-1 14          HAYRİ    ETYEMEZ

İZMİR-2 1             MURAT ÇEPNİ

İZMİR-2 2             İDİL        UĞURLU

İZMİR-2 3             AYŞE      YILMAZ

İZMİR-2 4             MEHMET             AKER

İZMİR-2 5             CEMİLE AYDIN

İZMİR-2 6             SÜLEYMAN         GÜNDÜZ

İZMİR-2 7             GÖNÜL AYGÜN

İZMİR-2 8             ORHAN AYHAN

İZMİR-2 9             DERKAY               TAN

İZMİR-2 10          MAHSUN             KORKMAZ

İZMİR-2 11          BEHİYE  ERTAŞ

İZMİR-2 12          EKREM CAN       ALAYGUT

İZMİR-2 13          ABDULLAH          AKDENİZ

İZMİR-2 14          EDİP      KAYA

 

 

KARS      1             AYHAN  BİLGEN

KARS      2             ARZU     MOCO

KARS      3             BİŞAR    ALİNAK

 

KASTAMONU     1             HÜSEYİN             GÖKOĞLU

KASTAMONU     2             İSMAİL  ÇAVĞA

KASTAMONU     3             AZAT      AVCI

 

 

KAYSERİ               1             KADRİ    ERENER

KAYSERİ               2             EYLEM  CENGİZ

KAYSERİ               3             KENAN  MARAŞLI

KAYSERİ               4             MUSTAFA            ÖÇAL

KAYSERİ               5             NİYAZİ   YALÇINKAYA

KAYSERİ               6             NURAN ERGEN KILIÇ

KAYSERİ               7             ZENUN  ORTA

KAYSERİ               8             ZİLAN    YILMAZ

KAYSERİ               9             SUAT     DEMİR

KAYSERİ               10          FEVZİ     POLAT

 

 

KIRKLARELİ         1             FARUK   ÖZDEL

KIRKLARELİ         2             DİREN CEVAHİR ŞEN

KIRKLARELİ         3             YAKUP   ASLAN

KIRŞEHİR             1             GÖKHAN             AKIN

KIRŞEHİR             2             HELİZ     ABI

 

 

KOCAELİ              1             ÖMER FARUK     GERGERLİOĞLU

KOCAELİ              2             FATMA  YILDIRIM

KOCAELİ              3             KUREYŞ BİLGİÇ

KOCAELİ              4             YASEMİN             ÜÇER

KOCAELİ              5             ALİ DURSUN       BUĞDACI

KOCAELİ              6             MERYEM             DEMİR

KOCAELİ              7             ALAATTİN           ENÜL

KOCAELİ              8             FERHAT DEMİRELLİ

KOCAELİ              9             MURAT OZAN

KOCAELİ              10          DAMLA BAĞCİ

KOCAELİ              11          NECATİ ALTINTOPRAK

KOCAELİ              12          SEVİCAN              YAŞAR

KOCAELİ              13          KADİR    YILDIRIMER

 

KONYA  1             BÜLENT               KILIÇ

KONYA  2             BERNA  ÇELİK

KONYA  3             EYLÜL   YAYLACI

KONYA  4             GIYASETTİN        ALMAZ

KONYA  5             JİYAN HURİ         YALÇIN

KONYA  6             RAMAZAN           OT

KONYA  7             BAHAR  EKİNCİ

KONYA  8             ORHAN KARACA

KONYA  9             OSMAN KARAMAN

KONYA  10          HANİFİ  KARACA

KONYA  11          ABDURRAHMAN              ARSLAN

KONYA  12          MEHMET             YÖNET

KONYA  13          HASAN  GEBEŞOĞLU

KONYA  14          MEHMET SAİT   KOYUNCU

KONYA  15          CAHİT    BABAHAN

 

KÜTAHYA            1             ABDURAHMAN  ADIYAMAN

KÜTAHYA            2             HARUN GÜNDÜZ

KÜTAHYA            3             SAVAŞ   BABUR

KÜTAHYA            4             GÖKHAN             ALKAN

KÜTAHYA            5             ŞEHMUS              ÇELİK

 

MALATYA            1             MEHMET             TUNCEL

MALATYA            2             JİYAN    TAŞ

MALATYA            3             KEMAL  GEDİK

MALATYA            4             FATMA  ALATAŞ

MALATYA            5             HÜSEYİN             KILINÇ

MALATYA            6             SİNAN   ÖZTÜRK

 

MANİSA               1             LEZGİN  BOTAN

MANİSA               2             BİRGÜL SAĞSÖZ

MANİSA               3             ADNAN MANKAN

MANİSA               4             HASRET ASLAN

MANİSA               5             CEVDET YILDIZ

MANİSA               6             BAYRAM              SÖNMEZ

MANİSA               7             ABİDDİN              PADAK

MANİSA               8             NİHAT   YILDIRIM

MANİSA               9             İHSAN   ÇAÇA

MANİSA               10          VEYSİ     DURGUT

 

KAHRAMANMARAŞ         1             HÜSEYİN             BAKIR

KAHRAMANMARAŞ         2             MERYEM             YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ         3             RAUF     TEPE

KAHRAMANMARAŞ         4             SEVGİ    BORAK

KAHRAMANMARAŞ         5             ŞAHİN   ŞANCİ

KAHRAMANMARAŞ         6             TÜLAY   KILINÇ DENİZ

KAHRAMANMARAŞ         7             İNANÇ   YILDIZ

KAHRAMANMARAŞ         8             RECEP   KAYA

 

 

MARDİN              1             MİTHAT               SANCAR

MARDİN              2             PERO     DUNDAR

MARDİN              3             TUMA   ÇELİK

MARDİN              4             EBRÜ     GÜNAY

MARDİN              5             GÜLBİN ŞAHİN DAĞHAN

MARDİN              6             DİLAVER              İNAL

MUĞLA 1             SULTAN               ÖZCAN

MUĞLA 2             HÜSRAN BELGİN              KOÇ

MUĞLA 3             YILMAZ YÜKSEL

MUĞLA 4             EBRU     DEMİR

MUĞLA 5             KEMAL  KOÇ

MUĞLA 6             SEBAHAT             FIRAT

MUĞLA 7             ABDULLAH          İPEKLİ

 

MUŞ      1             GÜLÜSTAN         KILIÇ KOÇYİĞİT

MUŞ      2             MENSUR             IŞIK

MUŞ      3             ŞEVİN    COŞKUN

MUŞ      4             ADNAN TOPÇU

 

NEVŞEHİR           1             İRFAN    TURAN

NEVŞEHİR           2             BEDRETTİN         ESER

NEVŞEHİR           3             KEVSER YALÇIN

 

NİĞDE   1             MEHMET SALİH İTAH

NİĞDE   2             İBRAHİM             AVŞAR

NİĞDE   3             ÜMRAN               BATURAY

 

ORDU    1             MESUT  BİLGİ

ORDU    2             BAYRAM              KUŞMAN

ORDU    3             RUKEN  KAYAALP

ORDU    4             ŞEVDER YANDI

ORDU    5             ÇETİN    KAPLAN

ORDU    6             TAHSİN TİMUR

 

RİZE       1             NECMETTİN       DURMUŞ

RİZE       2             KÖNA HAZAR     ÖZSOY

RİZE       3             SEVGİ    EVREN KÖROĞLU

 

SAKARYA             1             ÇİÇEK    ARIÇ

SAKARYA             2             HİVİDAR              TANGÜNER

SAKARYA             3             HÜSEYİN             KAYA

SAKARYA             4             GAYE     ÇALIŞKAN

SAKARYA             5             KEMAL  AKTAŞ

SAKARYA             6             DERYA   BİNGÖL

SAKARYA             7             HAYDAR              EROL

 

SAMSUN             1             MEDİHA OYA     YAĞCI

SAMSUN             2             CELAL    KOCABIYIK

SAMSUN             3             EFRAİM VAYİÇ

SAMSUN             4             ALİ DURSUN       KURT

SAMSUN             5             FİKRİ      YOLAYDIN

SAMSUN             6             KUBİLAY              ÖZTÜRK

SAMSUN             7             CEMİL   AKSU

SAMSUN             8             SEVDA   ÖZBEK YAKUT

SAMSUN             9             YUSUF   KIR

 

SİİRT      1             MERAL  DANIŞ BEŞTAŞ

SİİRT      2             SIDIK     TAŞ

SİİRT      3             HAYRETTİN         ŞEN

 

SİNOP   1             AYŞE GÜL            KAFKAS

SİNOP   2             SEFA      ÖZTÜRK

 

SİVAS     1             RIZA       KARAMAN

SİVAS     2             HÜSEYİN             ÖZCAN

SİVAS     3             ŞENER   ÜNAT

SİVAS     4             HAKKI    AZARAK

SİVAS     5             RUKEN  KOYUN

 

TEKİRDAĞ           1             SALİM   KAPLAN

TEKİRDAĞ           2             FERAY   MERTOĞLU

TEKİRDAĞ           3             HÜSEYİN             ERİŞ

TEKİRDAĞ           4             GURBET              DEMİRHAN

TEKİRDAĞ           5             ERHAN  GÖVERCİN

TEKİRDAĞ           6             HALİME TUNÇ

TEKİRDAĞ           7             TEKİN    ÇATALKAYA

 

TOKAT   1             ERDAL   BEKTAŞ

TOKAT   2             RANA    RENDE

TOKAT   3             NAMET ERTOĞAN

TOKAT   4             MUHAMMET VEYSEL     YILDIZ

TOKAT   5             SERVET YÜKSEL

 

TRABZON            1             HÜSEYİN             TAKA

TRABZON            2             AHMET HAZAR  DİLAVER

TRABZON            3             KADER   UZUN MADENKUYU

TRABZON            4             NURETTİN          KARADENİZ

TRABZON            5             GÜVEN ATABAY

TRABZON            6             DURSUN ALİ       KURT

 

TUNCELİ             1             ALİCAN ÖNLÜ

TUNCELİ             2             MERAL  HANBAYAT YEŞİL

 

ŞANLIURFA         1             NİMETULLAH     ERDOĞMUŞ

ŞANLIURFA         2             AYŞE      SÜRÜCÜ

ŞANLIURFA         3             NUSRETTİN        MAÇİN

ŞANLIURFA         4             ÖMER   ÖCALAN

ŞANLIURFA         5             ALİYE     KIZILDAMAR

ŞANLIURFA         6             İSMAİL  KAPLAN

ŞANLIURFA         7             ROZA     YAZMACI

ŞANLIURFA         8             YUSUF   YETİM

ŞANLIURFA         9             SONGÜL              ARPA

ŞANLIURFA         10          ORHAN ÖZKAN

ŞANLIURFA         11          ELİF ROJDA         TALAR

ŞANLIURFA         12          CELALEDİN         ERKMEN

ŞANLIURFA         13          MERAL  BALTER

ŞANLIURFA         14          BİŞAR    TÜYSÜZ

 

UŞAK     1             SÜLEYMAN         SÖZKESEN

UŞAK     2             ŞÜKRAN              SARI

UŞAK     3             MEMET LATİF    YILDIRIM

 

VAN       1             SEZAİ     TEMELLİ

VAN       2             BEDİA    ÖZGÖKÇE ERTAN

VAN       3             MURAT SARISAÇ

VAN       4             MUAZZEZ            ORHAN

VAN       5             TAYİP    TEMEL

VAN       6             CENGİZ ÇİÇEK

VAN       7             MUKADDES        KARAKOÇ

VAN       8             ASUMAN             YELMAZER

 

YOZGAT               1             YUSUF   ARAN

YOZGAT               2             MEHMET ŞİRİN EREZ

YOZGAT               3             DENİZ    ÖZTÜRK

YOZGAT               4             CEM EREN          ASLAN

 

ZONGULDAK      1             MEHMET ZEKİ   SALMANOĞLU

ZONGULDAK      2             BEDİRHAN          GÜNEŞ

ZONGULDAK      3             EVLİYA  GÜDAN

ZONGULDAK      4             ASYA      GEZER

ZONGULDAK      5             FEVZİ     KAYA

 

AKSARAY             1             SEYİT MEHMET  KESKİN

AKSARAY             2             CİHAN   YILMAZ

AKSARAY             3             ŞÜKRAN              ACAR

AKSARAY             4             AHMET DEMİR

 

BAYBURT            1             ŞEMSETTİN         TAKVA

 

KARAMAN           1             CEMİL   YALÇIN

KARAMAN           2             AYŞE      DURUNESİL

KARAMAN           3             REMZİ   GÖKDAĞ

 

KIRIKKALE           1             DOĞAN ANĞAY

KIRIKKALE           2             RIFAT    RONİ

KIRIKKALE           3             TEKYEDDİN         AKTAŞ

 

BATMAN             1             İDRİS     BALUKEN

BATMAN             2             FELEKNAS           UCA

BATMAN             3             NECDET               İPEKYÜZ

BATMAN             4             AYŞE      ACAR BAŞARAN

BATMAN             5             ŞÜKRÜ  BAYTAR

 

ŞIRNAK 1             ABDULLAH          GÜNGEN

ŞIRNAK 2             LEYLA    BİRLİK

ŞIRNAK 3             HÜSEYİN             KAÇMAZ

ŞIRNAK 4             NURAN İMİR

 

BARTIN 1             YILMAZ TOPALOĞLU

BARTIN 2             ŞAYESTE              SALMANOĞLU

 

ARDAHAN           1             TAŞKIN  AKTAŞ

ARDAHAN           2             YAŞAR   KAYA

 

IĞDIR    1             HABİP    EKSİK

IĞDIR    2             KIZNAZ  TÜRKELİ

 

YALOVA               1             ALİ FUAT             HATİP

YALOVA               2             HEDİYE POLAT

YALOVA               3             ABDURRAZAK     EKİNCİ

 

KARABÜK            1             ENSAR   TOPAL

KARABÜK            2             MUSTAFA            ÖZSOY

KARABÜK            3             DERYA   GÖÇTÜRK

 

KİLİS      1             KASIM   KISA

KİLİS      2             EZEL      AYDIN

 

OSMANİYE          1             AHMET EKEN

OSMANİYE          2             MÜSLÜM            ÇAĞAN

OSMANİYE          3             DERYA   TURHAN

OSMANİYE          4             CELAL    EKER

 

DÜZCE  1             YAHYA   MACİT

DÜZCE  2             SEMA    GÜNEŞ

DÜZCE  3             MEHMET ŞERİF ORGUN

 

Hasan Özgüneş-Cüneyt Yavuz

Okumadan Geçme

CHP’nin İzmir, Ankara ve İstanbul milletvekili adayları netleşti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı’nda toplanan MYK ve PM toplantısının ardından İstanbul 1’inci Bölge adayları büyük oranda …

Bir Cevap Yazın